рус | укр
Зателефонуйте нам:
+38066 569 99 78
+38097 660 80 20
+38063 306 82 68

Світловідбиваюча тканина - 100% нейлон від 1 кв.м

Світловідбиваюча тканина - 100% нейлон від 1 кв.м

Виробник Zenix
Модель: 251
Ціна 740.00грн

Наявні опції

* Тканина в рулонах за 1 кв.м:
Кількість:  

Світловідбиваюча тканина - 100% нейлон від 1 кв.м

Опис:

Світловідбиваюча тканина зроблена на основі 100% нейлону. Це стійкий матеріал, на який нанесено спеціально покриття, що чудово відбиває світло на відстань понад 200 метрів. Щойно світло потрапляє на рефлективну тканину, вона миттєво спалахує білим свіченням.

Нейлонова світловідбивна тканина використовується для пошиття спортивного одягу, курток, головних уборів. Даний текстиль стійкий до розриву, витримує багаторазове прання, не змінюючи візуальних якостей.

Нейлон - дуже м'який матеріал, його активно використовується для пошиття одягу для активного і приватного застосування.
 Рефлективна куртка, вітровка не тільки естетично красиво виглядає, в той же час за рахунок відображення світла підвищується видимість людини в місцях, що слабо освітлені, з інтенсивним дорожнім трафіком.

Параметри рулону:

Рефлективна тканина випускається шириною 1.35 м. Намотка може бути будь-яка 1/1.35 м, 5/1.35 м, 8/1.35 м, 10/1.35 м, 25/1.35, 50/1.35 м і т.д.

Склад:

100% нейлон;

Колір:

Світло-сірий денний колір, відображення у темряві біле;

Призначення:

 Текстиль з нейлону чудово зарекомендував себе у спортивному одязі, верхньому одягу, спортивному екіпіруванні. Стійкий матеріал досить тонкий та дуже міцний, добре піддається формі. Застосовується для пошиття сучасних ветровок, курток, кофт, худі, кепок, спортивних штанів і т.д.

Переваги рефлективної тканини з нейлону:

• Тягнеться і завжди повертається в початкову форму;
• Витримує 50 прань без зміни світловідбивних якостей;
• Відбиває світло миттєво на відстань понад 200 метрів;
• Чудове співвідношення безпеки/ціни/якості;
• Еластичний матеріал, що використовується для сучасних моделей одягу;
• Не вигоряє під сонячним промінням;
• Не вибагливий матеріал у догляді;

Купити світловідбивну тканину з м'якого нейлону є можливість у невеликій намотці, щоб пошити тестові вироби. Кожний відріз тканини намотуємо на спеціальні втулки по осі. Завдяки чому ви отримаєте тканину без заломів і без жодної пом'ятості.

Питання - відповідь

- Радимо використовувати класичну сіру світловідбивну термоплівку вона чудово повертатиме світло на відстань більше 150 метрів

Порадьте будь ласка з якого люмінофора ТАТ 33 готова самосвітна фарба буде найяскравіша?

- Щоб зробити найяскравішу світлонакопичувальну фарбу рекомендуємо використовувати зелений базовий люмінесцентний порошок ТАТ 33. З 1 кг люмінофора у вас вдасться зробити до 5 л готової світлонакопичувальної фарби для будь-якої поверхні.