Для отримання світлоповертаючого ефекту на тканині використовуються спеціальні сферичні або призматичні кульки-мікролінзи. Завдяки шовкотрафаретному способу друку, рефлектори рівномірно розподіляються на тканини, утворюючи ефект, що відображає.
Тканина зі світловідбиваючими мітками моментально підсвічується у темряві на відстані 250 – 300 метрів. Завдяки такій здатності водій здатний вчасно помітити людину або об'єкт і безаварійно зупинитися.
Світловідбивні матеріали помітно підвищують безпеку дорожнього руху, як показує статистика, аварійність у темний час доби знижується на понад 75 %.
Нас часто запитують, як вибрати світловідбивну тканину з найбільшим світловідбиваючим ефектом при попаданні світла?
Виробники СВ тканин вказують різні показники світловідбиття, можна зустріти коефіцієнти 200 кд/лкм2 (кандела/(люкс на кв.метр), 250 кд/лкм2, 300 кд/лкм2, і понад 400 кд/лкм2. На що варто звернути увагу світловідбивної тканини?
1. Коефіцієнт світловідбиття тканини не менше 300 кд/лкм2;
2. Склад не менше 50% поліестер + 20-30% бавовняна тканина;
3. Витримка 50 циклів прання за температури 60 °C ISO6330;
4. Відповідність міжнародним стандартам EN 471 клас 2;
В основному світловідбивна тканина для одягу випускається сірого або світло-сірого кольору. Білий колір є світловідштовхуючим, він додатково посилює світловідбиваючий ефект. Темний колір є світлопоглинаючим, тому світловідбивна тканина темного кольору буде менш ефективною для зворотного відбиття світла.
У нашому асортименті Ви можете купити світловідбивну тканину рулонного типу, яка випускається шириною 1 м і довжиною до 50 метрів у рулоні.
На сьогоднішній день світловідбивна тканина активно використовується для пошиття одягу спец. призначення, спортивний одяг, сигнальні жилети. Крім того, тканина з ефектом відображення використовується для зовнішньої реклами. Фотографи використовують СВ тканину для проведення фотосесії.
Цілісна світловідбивна тканина від 1 кв.м і більше використовується для настінного проектора. Область застосування дуже велика, світловідбивна тканина запалюється моментально навіть за впливу розсіяного світла.